BASINDA BİZ

Da Vinci tablosu gibi oldu markalar peşimize düştü

20/07/2017

Emrağ İnşaat’ın Rebis Bodrum projesi, Armani, Bulgari gibi dünya markalarının yakınmarkajında. Kadri Amrağ, pek çok markayla görüşme yaptıklarını söyledi. 

Emrağ İnşaat’ın Bodrum Bardakçı Koyu'nda hayata geçirdiği Rebis Bodrum projesi, bir süredir Bodrum piyasasına girmek isteyen lüks dünya markalarının markajına girdi. Swissotel, Mandarin Oriental, LUX, Paramount Hotels ve Banyan Tree'nin ardından Millennium and Copthorne Hotels, Armani, Bulgari ve Curio by Hilton da Bodrum pazarına girmek için fırsat kollayan markalar arasında yer alıyor. Bir süredir Bodrum’da rekabetçi olabilecek özel lokasyon arayışında olan dünya markalarının gözüne kestirdiği projenin ise otel ve rezidanslardan oluşan, Bodrum Kalesi manzaralı Rebis Bodrum olduğu iddia ediliyor.   

OTOBAN OTELCİLERİNİ REDDETTİK 

Emrağ İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı H. Kadri Amrağ ise görüşme halinde oldukları otel zincirleri olduğunu ancak, gizlilik anlaşmaları gereği marka ismi telaffuz edemeyeceğini belirterek, "Bodrum merkeze çok yakın,  denizle iç içe Da Vinci tabloları gibi bir proje oldu. Gelen otoban otelcilerini reddettik" dedi. Amrağ  ayrıca, önümüzdeki ay Rebis Bodrum olarak projede sağlık turizmi ve detoks merkezine yönelik, son derece önemli bir işbirliğini açıklamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. 

http://www.aksam.com.tr/ekonomi/da-vinci-tablosu-gibi-oldu-c2markalar-pesimize-dustu/haber-644219

Da Vinci tablosu gibi oldu markalar peşimize düştü
Rebis Bodrum
Facebook Twitter Instagram